TULOSPALVELU: OBC 2022 MAANANTAI

18.04.2022

VIII Oulu Boys Cup 18.4.2022

Paikka: Castren urheilukeskus
Aika 18.4.2022 klo 10.00 -18.00
Sarja: 2013-2014 syntyneet 5v5
Peliaika: 1x25min


Lohko A
1.HauPa 13 keltainen
2.Tervarit-j 13 punainen
3.Haapajärven Kiilat 13 valkoinen
4.FC Ylivieska 13 keltainen

SARJATILANNE

Lohko A
1.HauPa 13 keltainen 3 3 0 0 19-5 9
2.FC Ylivieska 13 keltainen 3 2 0 1 10-11 6
3.Tervarit-j 13 punainen 3 1 0 2 20-12 3
4.Haapajärven Kiilat 13 valk. 3 0 0 3 3-24 0


Lohko B
1.HauPa 13 vihreä
2.Tervarit-j 13 musta
3.FC Ylivieska 13 punainen
4.HauPa 14 valkoinen

SARJATILANNE
1.HauPa 13 vihreä 3 3 0 0 22-8 9
2.Tervarit-j 13 musta 3 2 0 1 16-8 6
3.FC Ylivieska 13 pun. 3 1 0 2 6-14 3
4.HauPa 14 valkoinen 3 0 0 3 5-19 0


Lohko C
1.HauPa 13 musta
2.Tervarit-j 14 musta
3.Haapajärven Kiilat 13 sininen
4.FC Ylivieska 14 musta

SARJATILANNE
1.Tervarit-j 14 musta 3 3 0 0 24-8 9
2 HauPa. 13 musta 3 2 0 1 13-13 6
3.Haapajärven Kiilat 13 sin 3 1 0 2 17-15 3
4.FC Ylivieska 14 musta 3 0 0 3 11-29 0

Lohko D
1.HauPa 14 keltavihreä
2.Tervarit-j 14 punainen
3.LaFK-KKP 13
4.FC Ylivieska 14 keltainen

SARJATILANNE
1.LaFK-KKP 13 3 3 0 0 18-3 9
2.FC Ylivieska 14 keltainen 3 2 0 1 10-6 6
3.HauPa 14 keltavihreä 3 1 0 2 7-11 3
4.Tervarit-j 14 punainen 3 0 0 3 3-18 0


Lohko A
1.HauPa 13 keltainen
2.Tervarit-j 13 punainen
3.Haapajärven Kiilat 13 valkoinen
4.FC Ylivieska 13 keltainen

K1 klo10.00 HauPa 13 keltainen – Tervarit-j 13 punainen 7-4
K2 klo10.00 Haapajärven Kiilat 13 valkoinen – FC Ylivieska 13 keltainen 1-6
K1 klo11.00 Tervarit-j 13 punainen – Haapajärven Kiilat 13 valkoinen 13-1
K2 klo11.00 FC Ylivieska 13 keltainen – HauPa 13 keltainen 0-7
K1 klo14.00 HauPa 13 keltainen – Haapajärven Kiilat 13 valkoinen 5-1
K2 klo14.00 Tervarit-j 13 punainen – FC Ylivieska 13 keltainen 3-4








Lohko B
1.HauPa 13 vihreä
2.Tervarit-j 13 musta
3.FC Ylivieska 13 punainen
4.HauPa 14 valkoinen

K1 klo10.30 HauPa 13 vihreä – Tervarit-j 13 musta 6-4
K2 klo10.30 FC Ylivieska 13 punainen – HauPa 14 valkoinen 5-0
K1 klo11.30 Tervarit-j 13 musta – FC Ylivieska 13 punainen 5-0
K2 klo11.30 HauPa 14 valkoinen – HauPa 13 vihreä 3-7
K1 klo14.30 HauPa 13 vihreä – FC Ylivieska 13 punainen 9-1
K2 klo14.30 Tervarit-j 13 musta – HauPa 14 valkoinen 7-2

Lohko C
1.HauPa 13 musta
2.Tervarit-j 14 musta
3.Haapajärven Kiilat 13 sininen
4.FC Ylivieska 14 musta

K3 klo11.00 HauPa 13 musta – Tervarit-j 14 musta 2-8
K3 klo11.30 Haapajärven Kiilat 13 sininen – FC Ylivieska 14 musta 11-6
K1 klo12.30 Tervarit-j 14 musta – Haapajärven Kiilat 13 sininen 6-4
K2 klo12.30 FC Ylivieska 14 musta – HauPa 13 musta 3-8
K1 klo15.00 HauPa 13 musta – Haapajärven Kiilat 13 sininen 3-2
K2 klo15.00 Tervarit-j 14 musta – FC Ylivieska 14 musta 10-2


Lohko D
1.HauPa 14 keltavihreä
2.Tervarit-j 14 punainen
3.LaFK-KKP 13
4.FC Ylivieska 14 keltainen

K1 klo12.00 HauPa 14 keltavihreä – Tervarit-j 14 punainen 3-2
K2 klo12.00 LaFK-KKP 13 – FC Ylivieska 14 keltainen 3-1
K1 klo13.00 Tervarit-j 14 punainen – LaFK-KKP 13 0-9
K2 klo13.00 FC Ylivieska 14 keltainen – HauPa 14 keltavihreä 3-2
K1 klo15.30 HauPa 14 keltavihreä – LaFK-KKP 13 2-6
K2 klo15.30 Tervarit-j 14 punainen – FC Ylivieska 14 valkoinen 1-6

Jatkopelit:
K3 klo15.30 A4 – B4
K1 klo16.00 A1 – B1
K2 klo16.00 A2 – B2
K3 klo16.00 A3 – B3
K1 klo16.30 C3 – D3
K2 klo16.30 C4 – D4
K1 klo17.00 C1 – D1
K2 klo17.00 C2 – D2


Otteluohjelma 18.4 Castren urheilupuisto

K1 klo10.00 HauPa 13 keltainen – Tervarit-j 13 punainen
K2 klo10.00 Haapajärven Kiilat 13 valkoinen – FC Ylivieska 13 keltainen 1-6

K1 klo10.30 HauPa 13 vihreä – Tervarit-j 13 musta
K2 klo10.30 FC Ylivieska 13 punainen – HauPa 14 valkoinen 5-0

K1 klo11.00 Tervarit-j 13 punainen – Haapajärven Kiilat 13 valkoinen
K2 klo11.00 FC Ylivieska 13 keltainen – HauPa 13 keltainen 0-7
K3 klo11.00 HauPa 13 musta – Tervarit-j 14 musta

K1 klo11.30 Tervarit-j 13 musta – FC Ylivieska 13 punainen
K2 klo11.30 HauPa 14 valkoinen – HauPa 13 vihreä
K3 klo11.30 Haapajärven Kiilat 13 sininen – FC Ylivieska 14 musta

K1 klo12.00 HauPa 14 keltavihreä – Tervarit-j 14 punainen
K2 klo12.00 LaFK-KKP 13 – FC Ylivieska 14 keltainen

K1 klo12.30 Tervarit-j 14 musta – Haapajärven Kiilat 13 sininen
K2 klo12.30 FC Ylivieska 14 musta – HauPa 13 musta

K1 klo13.00 Tervarit-j 14 punainen – LaFK-KKP 13
K2 klo13.00 FC Ylivieska 14 keltainen – HauPa 14 keltavihreä

K1 klo14.00 HauPa 13 keltainen – Haapajärven Kiilat 13 valkoinen
K2 klo14.00 Tervarit-j 13 punainen – FC Ylivieska 13 keltainen

K1 klo14.30 HauPa 13 vihreä – FC Ylivieska 13 punainen
K2 klo14.30 Tervarit-j 13 musta – HauPa 14 valkoinen

K1 klo15.00 HauPa 13 musta – Haapajärven Kiilat 13 sininen
K2 klo15.00 Tervarit-j 14 musta – FC Ylivieska 14 musta

K1 klo15.30 HauPa 14 keltavihreä – LaFK-KKP 13
K2 klo15.30 Tervarit-j 14 punainen – FC Ylivieska 14 valkoinen

K3 klo15.30 A4 – B4 Haapajärven Kiilat - HauPa 14 valkoinen 6-2

K1 klo16.00 A1 – B1 HauPa 13 keltainen . HauPa 13 vihreä 6-2
K2 klo16.00 A2 – B2 FC Ylivieska 13 keltainen - Tervarit-j 13 musta 5-4
K3 klo16.00 A3 – B3 Tervarit-j 13 punainen-FC Ylivieska 13 pun. 3-2

K1 klo16.30 C3 – D3 Haapajärven Kiilat 13 sininen - HauPa 14 keltavihreä 9-1
K2 klo16.30 C4 – D4 FC Ylivieska 14 musta-Tervarit-j 14 punainen 6-1

K1 klo17.00 C1 – D1 Tervarit-j 14 musta - .LaFK-KKP 13 6-1
K2 klo17.00 C2 – D2 HauPa 13 musta - FC Ylivieska 14 keltainen 7-0

Uutisarkistoon »