VI OBC   10-11.10.2020

 

Sarja 03-04   peliaika 2x25min

Tervarit-j  B3

OsPa 03-04

HauPa 03-04

KuPS  03-04  musta

KemPa 04-05

KuPS 03-04  keltainen

Tervarit-j B4

RoPS  B2

 

Lohko A

Tervarit-j  B3

OsPa 03-04

RoPS  B2

KuPS  03-04  keltainen

 

La 10.10

1.Klo12.00  Raatti         Tervarit-j B3 – OsPa 03-04

2.Klo13.00  Raatti          RoPS B2 – KuPS 03-04 keltainen

3.Klo16.00  Raatti          KuPS 03-04 keltainen – Tervarit-j B3

4.Klo17.00  Hiukkavaara OsPa 03-04 – RoPS B2

 

Su 11.10

5.Klo12.00  Ritaharju     Tervarit-j B3 – RoPS B2

6.Klo12.00  Hiukkavaara OsPa 03-04 – KuPS 03-04 keltainen

 

Lohko B

HauPa 03-04

KemPa 04-05

KuPS 03-04  musta

Tervarit-j B4

 

La 10.10

7.Klo12.00  Pateniemi    HauPa  03-04 – Tervarit-j B4

8.Klo13.00  Hiukkavaara KuPS 03-04 musta – KemPa 04-05

9.Klo17.00  Raatti          Tervarit-j B4 – KuPS 03-04 musta

10.Klo17.00  Pateniemi    KemPa 04-05 – HauPa 03-04

 

Su 11.10

11.Klo12.00  Raatti          HauPa 03-04 – KuPS 03-04 musta

12.Klo12.00  Pateniemi    Tervarit-j B4 – KemPa 04-05

 

Su 11.10

13.Klo15.00  Hiukkavaara  A4-B4   sijat 7-8

14.Klo16.00  Hiukkavaara  A3-B3   sijat 5-6

15.Klo15.00  Ritaharju      A2-B2    sijat 3-4

16.Klo16.00  Ritaharju      A1-B1    sijat 1-2

 

 

Sarja 05    peliaika 2x25min

PonPa 05

OLS 05 keltainen

FC Ylivieska 05

FC-92 YJ

Tervarit-j Ajax 05 yj2

FF Jaro 05

Tervarit-j 05

 

Lohko A

PonPa 05

Tervarit-j Ajax 05 yj2

FF Jaro 05

FC Ylivieska 05

 

La10.10

17.Klo12.00  Hiukkavaara  PonPa 05 – Tervarit-j Ajax 05 yj2

18.Klo13.00  Pateniemi     FC Ylivieska 05 – FF Jaro 05

19.Klo16.00  Pateniemi     FF Jaro 05 – PonPa 05

20.Klo17.00  Ritaharju      Tervarit-j Ajax 05 yj2 – FC Ylivieska 05

Su11.10

21.Klo 9.00  Talvikkipuisto     Tervarit-j Ajax 05 yj2 – FF Jaro 05

22.Klo 9.00  Hiukkavaara        PonPa 05 – FC Ylivieska 05

 

Lohko B

OLS 05 keltainen

FC-92  YJ  05

Tervarit-j  05

 

La10.10

23.Klo11.00  Ritaharju       peruttu

24.Klo12.00  Ritaharju       FC-92 YJ 05 – Tervarit-j 05

25.Klo15.00  Ritaharju       OLS 05 keltainen – FC-92 YJ 05

26.Klo15.00  Hiukkavaara  peruttu

28.Klo19.50  Castren          Tervarit-j 05 – OLS 05 keltainen

 

Su11.10

27.Klo11.00  Pateniemi        A1 – B2  välierä

185.Klo11.00  Raatti              B1 – A2  välierä

186.Klo11.00  Ritaharju         A4 – B3  sijat 5-7  loppusarja

29.Klo15.00  Pateniemi        A3 – B3  sijat 5-7  loppusarja

30.Klo16.00  Pateniemi        peruttu

31.Klo15.00  Raatti              Pronssiottelu    sijat 3-4

32.Klo16.00  Raatti              Finaali              sijat 1-2

 

Sijat 5-7 pelataan loppusarjana. A3 ja A4  keskinäinen ottelutulos  lasketaan mukaan.

 

Lohko B

HauPa 05

OLS 05 keltainen

FC-92  YJ  05

Tervarit-j  05

 

La10.10

23.Klo11.00  Ritaharju       HauPa 05 – OLS 05 keltainen

24.Klo12.00  Ritaharju       FC-92 YJ 05 – Tervarit-j 05

25.Klo15.00  Ritaharju       OLS 05 keltainen – FC-92 YJ 05

26.Klo15.00  Hiukkavaara  Tervarit-j 05 – HauPa 05

 

Su11.10

27.Klo11.00  Pateniemi      FC-92 YJ 05 – HauPa 05

28.Klo11.00  Raatti           Tervarit-j 05 – OLS 05 keltainen

 

Su11.10 

29.Klo15.00  Pateniemi    A4 – B4    sijat 7-8

30.Klo16.00  Pateniemi    A3 – B3    sijat 5-6

31.Klo15.00  Raatti          A2 – B2    sijat 3-4

32.Klo16.00  Raatti          A1 – B1    sijat 1-2

 

 

Sarja 06   peliaika  2x25min

HauPa 06

Tervarit-j musta1  06

KePS 06

Tervarit-j musta2 06

LiKi Pallokarhut  06

OLS 06 itä

PonPa 06

OsPa 06

FC Ylivieska 06

Ajax Sarkkiranta 06

OLS 06 pohjoinen

FC Santa Claus  06

 

Lohko A

Tervarit-j musta 1 06

OsPa 06

OLS 06 itä

 

La10.10

33.Klo10.00  Raatti          Tervarit-j musta 1 06 – OsPa 06

34.Klo14.00  Hiukkavaara OsPa 06 – OLS 06 itä

35.Klo18.00  Raatti          OLS 06 itä – Tervarit-j 1 06

 

Lohko B

HauPa 06

PonPa 06

KePS 06

 

La10.10

36.Klo10.00  Pateniemi    HauPa 06 – PonPa 06

37.Klo14.00  Ritaharju     PonPa 06 – KePS 06

38.Klo18.00  Pateniemi    KePS 06 – HauPa 06

 

Lohko C

Ajax Sarkkiranta 06

OLS 06 pohjoinen

LiKi Pallokarhut 06

 

La10.10

39.Klo11.00  Pateniemi     Ajax Sarkkiranta 06 – OLS 06 pohjoinen

40.Klo14.00  Raatti           LiKi Pallokarhut 06 – Ajax Sarkkiranta  06

41.Klo18.30  Heinäpää      OLS 06 pohjoinen – LiKi Pallokarhut 06

 

Lohko D

Tervarit-j musta 2 06

FC Santa Claus 06

FC Ylivieska 06

 

La10.10

42.Klo11.00  Raatti        FC Ylivieska 06 – Tervarit-j musta 2 06

43.Klo14.00  Pateniemi  FC Santa Claus 06 - FC Ylivieska 06

44.Klo17.30  Heinäpää   Tervarit-j musta 2 06 – FC Santa Claus 06

 

Sijat 1-4

45.Klo10.00  Raatti       A1 – B1    välierä

46.Klo10.00  Pateniemi C1 – D1    välierä

47.Klo14.00  Heinäpää  sijat 3-4   (A1/B1 – C1/D1 hävinneet)

48.Klo15.00  Heinäpää  sijat 1-2   (A1/B1 – C1/D1 voittaneet)

 

 

Sijat 5-8

49.Klo09.00  Ritaharju       A2 – B2    välierä

50.Klo09.00  Heinäpää       C2 – D2    välierä

51.Klo13.00  Hiukkavaara  sijat 7-8   (A2/B2 – C2/D2 hävinneet)

52.Klo13.00  Raatti           sijat 5-6   (A2/B2 – C2/D2 voittaneet)

 

 

Sijat 9-12

53.Klo09.00  Pateniemi           A3 – B3        välierä

54.Klo09.00  Raatti                C3 – D3        välierä

55.Klo13.00  Pateniemi     sijat 11-12   (A3/B3 – C3/D3 hävinneet)

56.Klo13.00  Ritaharju      sijat   9-10   (A3/B3 – C3/D3 voittaneet)

 

 

Sarja 07 11v11  peliaika 2x20min

Tervarit-j 07 musta 1

JJK 1 07

KajHa 07 keltainen

OLS 07

Ajax Sarkkiranta 08 yj

OLS 08

 

La10.10

57.Klo10.00  Ritaharju     Tervarit-j 07 musta 1 - OLS 08

58.Klo11.00  Hiukkavaara OLS 07 - Ajax Sarkkiranta 08 yj

59.Klo13.00  Ritaharju      KajHa 07 keltainen - JJK 1 07

 

60.Klo15.00  Pateniemi    Ajax Sarkkiranta 08 yj - Tervarit-j 07 musta 1

61.Klo16.00  Ritaharju      OLS 08 - KajHa 07 keltainen

62.Klo16.00  Hiukkavaara JJK 1 07 – OLS 07

 

63.Klo19.00  Raatti           Tervarit-j 07 musta 1 – KajHa 07 keltainen

64.Klo19.00  Pateniemi     OLS 08 – OLS 07

65.Klo19.30  Heinäpää      Ajax Sarkkiranta 08 yj – JJK 1 07

 

Su11.10

66.Klo10.00  Hiukkavaara  OLS 07 – Tervarit-j 07 musta 1

67.Klo10.00  Ritaharju      JJK 1 07  – OLS 08

68.Klo10.00  Heinäpää      KajHa 07 keltainen – Ajax Sarkkiranta 08 yj

 

69.Klo14.00  Hiukkavaara  Ajax Sarkkiranta 08 yj – OLS 08

70.Klo14.00  Ritaharju      OLS 07 – KajHa 07 keltainen

71.Klo14.00  Raatti           Tervarit-j 07 musta 1 – JJK 1 07

 

 

Sarja 07 8v8  peliaika 2x20min  muuten paitsi lohko C joukkueilla 2x25min koko turnaus.

Ajax Sarkkiranta 07

Tervarit-j 07 musta 2

OTP 07

JJK 2 07

OuHu 07

KajHa  07 musta

OLS 07 pohjoinen

KuPS C14 keltainen

LaFK 07

FC Folk/HK 07 yj

ONS T07

 

Lohko A

Tervarit-j 07 musta 2

OuHu  07

KajHa 07 musta

ONS T07

 

La10.10

72.Klo10.00  Huuhkaja 2       Tervarit-j 07 musta 2 – ONS T07

73.Klo12.00  Heinäpää 1       OuHu 07 – KajHa 07 musta

74.Klo15.00  Huuhkaja 2       ONS T07 – OuHu 07

75.Klo16.00  Castren 2          Tervarit-j 07 musta 2 – KajHa 07 musta

76.Klo19.00  Castren 1          KajHa 07 musta – ONS T07

77.Klo19.00  Huuhkaja 1       OuHu 07 -  Tervarit-j 07 musta 2

 

Lohko B

OTP 07

JJK 2 07

FC Folk/HK 07 yj

OLS 07 pohjoinen

 

La10.10

78.Klo11.00  Heinäpää 1        OTP 07 – OLS 07 pohjoinen

79.Klo12.00  Huuhkaja 1        FC Folk/HK 07 yj – JJK 2 07

80.Klo15.00  Huuhkaja 1        OTP 07 -  FC Folk/HK 07 yj

81.Klo16.00  Huuhkaja 1        OLS 07 pohjoinen – JJK 2 07

82.Klo19.00  Castren 2           JJK 2 07 – OTP 07

83.Klo19.00  Huuhkaja 2        OLS 2 pohjoinen -  FC Folk/HK 07 yj

 

Lohko C  2x25  pelaavat kaikki turnaus ottelunsa

Ajax Sarkkiranta 07

LaFK 07

KuPS C14 keltainen

 

La10.10

84.Klo10.00  Huuhkaja 1         Ajax Sarkkiranta 07 - LaFK 07

85.Klo13.00  Huuhkaja 1         LaFK 07 - KuPS C14 keltainen

86.Klo16.00  Castren 1            KuPS C14 keltainen - Ajax Sarkkiranta 07

 

 

Sijat 1-4  2x20min

87.Klo11.00  Talvikkipuisto 1       A1 – paras lohko 2          välierä

88.Klo13.00  Castren 1                B1 – C1                          välierä

89.Klo17.00  Castren 2               sijat 3-4   (A1/paras lohko 2 – B1/C1 hävinneet)

90.Klo17.00  Castren 1               sijat 1-2   (A1/paras lohko 2 – B1/C1 voittaneet)

 

 

Sijat 5-8  2x20min

91.Klo11.00  Talvikkipuisto 2      Toiseksi paras lohko 2  – Toiseksi paras lohko 3

92.Klo14.00  Huuhkaja 1            Kolmaneksi paras lohko 2 – paras lohko 3

93.Klo16.00  Huuhkaja 1             sijat 5-6   ( voittaneet)

94.Klo17.00  Huuhkaja 2             sijat 7-8   ( hävinneet)

 

Sijat 9-11 pelataan  3 joukkueen lohkona  2x25min

95.Klo12.00  Castren 1               A4 – B4       

96.Klo14.00  Huuhkaja 2            B4 – kolmanneksi paras lohko 3

97.Klo16.00  Huuhkaja 2            Kolmanneksi paras lohko 3 - A4

 

 

Sarja 08  peliaika 2x25

OLS 08 Saksa sininen

OLS 08 Saksa keltainen

PK-37 08

LiKi Pallokarhut 08  punainen

OLS 08 itä

OsPa 08

HauPa 08 keltainen

Ajax Sarkkiranta  09 valkoinen

Tervarit-j 08 musta

Ajax Sarkkiranta 08 sininen

HauPa T07  keltainen

HauPa T07  vihreä

Ajax Sarkkiranta  T08

FC Ylivieska 08

 

Lohko A

Tervarit-j 08 musta

OsPa 08

HauPa T07 keltainen

 

La10.10

98.Klo10.00  Heinäpää 1             Tervarit-j 08 musta – OsPa 08

99.Klo14.00  Castren 1                HauPa T07 keltainen - Tervarit-j 08 musta

100.Klo18.00  Huuhkaja 1             OsPa 08  - HauPa T07 keltainen

 

Lohko B

HauPa 08 keltainen

OLS Saksa 08 sininen

Ajax Sarkkiranta 09 valkoinen

 

 

 

La10.10

101.Klo10.00  Heinäpää 2             HauPa 08 keltainen - OLS Saksa 08 sininen

102.Klo14.00  Castren 2              OLS Saksa 08 sininen - Ajax Sarkkiranta 09 valkoinen

103.Klo18.00  Huuhkaja  2           Ajax Sarkkiranta 09 valkoinen – HauPa 08 keltainen

 

 

Lohko C

OLS 08 itä

Ajax Sarkkiranta 08 sininen

HauPa T07 vihreä

FC Ylivieska 08

 

La10.10

104.Klo11.00  Huuhkaja 2            OLS 08 itä - Ajax Sarkkiranta 08 sininen

105.Klo12.00  Huuhkaja 2            FC Ylivieska 08 - HauPa T07 vihreä

106.Klo16.00  Talvikkipuisto 1     HauPa T07 vihreä - OLS 08 itä

107.Klo16.00  Talvikkipuisto 2     Ajax Sarkkiranta 08 sininen – FC Ylivieska 08

Su11.10

108.Klo09.00  Castren 1              HauPa T07 – Ajax Sarkkiranta 08 sininen

109.Klo09.00  Castren 2              OLS 08 itä - FC Ylivieska 08

 

Lohko D

PK-37 08

OLS Saksa O8 keltainen

LiKi Pallokarhut 08 punainen

Ajax Sarkkiranta T08

 

La10.10

110.Klo11.00  Huuhkaja 1           OLS Saksa O8 keltainen - Ajax Sarkkiranta T08

111.Klo13.00  Huuhkaja 2           PK-37 08 - LiKi Pallokarhut 08 punainen

112.Klo16.00  Huuhkaja 2           OLS Saksa 08 keltainen - LiKi Pallokarhut 08 punainen

113.Klo18.00  Talvikkipuisto 1     Ajax Sarkkiranta T08 - PK-37 08

 

Su11.10

114.Klo09.00  Huuhkaja 1          LiKi Pallokarhut 08 punainen - Ajax Sarkkiranta T08

115.Klo09.00  Huuhkaja 2          PK-37 08 - OLS Saksa 08 keltainen

 

 

Sijat 1-4

116.Klo11.00  Heinäpää 1           A1 – B1    välierä

117.Klo12.00  Heinäpää 1           C1 – D1    välierä

118.Klo16.00  Castren 2               sijat 3-4   (A1/B1 – C1/D1 hävinneet)

119.Klo16.00  Castren 1               sijat 1-2   (A1/B1 – C1/D1 voittaneet)

 

 

Sijat 5-8

120.Klo11.00  Huuhkaja 1          A2 – B2    välierä

121.Klo12.00  Huuhkaja 1          C2 – D2    välierä

122.Klo14.00  Castren 2             sijat 7-8   (A2/B2 – C2/D2 hävinneet)

123.Klo14.00  Castren 1             sijat 5-6   (A2/B2 – C2/D2 voittaneet)

 

 

Sijat 9-12

124.Klo12.00  Castren 2               A3 – B3        välierä

125.Klo13.00  Castren 2               C3 – D3        välierä

126.Klo16.00  Talvikkipuisto 1      sijat   9-10   (A3/B3 – C3/D3 voittaneet)

127.Klo16.00  Talvikkipuisto 2      sijat 11-12    (A3/B3 – C3/D3 hävinneet)

 

Sijat 13-14

128.Klo15.00  Hovisuo 1               C4 – D4         sijat 13-14

 

 

Sarja 09  peliaika 2x25min

OsPa 09

KemPa 09

ONS T08  valkoinen

OLS Kreikka 09 AEK

OLS Kreikka 09 Olympiakos

OuHu 09

OLS Portugali 09

ToJK 09

ONS T09 punainen

FC Ylivieska 09

OLS Belgia 09

Ajax Sarkkiranta  09 sininen

OTP  09

Ajax Sarkkiranta  T09

 

Lohko A

KemPa 09

OsPa 09

OLS Portugali 09

 

La10.10

129.Klo10.00  Castren 1           OsPa 09 - OLS Portugali 09

130.Klo13.00  Castren 1           OLS Portugali 09 - KemPa 09

131.Klo17.00  Talvikkipuisto 1  KemPa 09 - OsPa 09

 

Lohko B

OuHu 09

ONS T08

OLS Kreikka 09 AEK

 

La10.10

132.Klo10.00  Castren 2           ONS T08 valkoinen - OLS Kreikka 09 AEK

133.Klo13.00  Castren 2           OLS Kreikka 09 AEK – OuHu 09

134.Klo17.00  Talvikkipuisto 2  OuHu 09 – ONS T08 valkoinen

 

Lohko C

ToJK 09

OTP 09

OLS Belgia 09

Ajax Sarkkiranta T09

 

La10.10

135.Klo11.00  Castren 1           OTP 09 - OLS Belgia 09

136.Klo13.00  Talvikkipuisto 1  Ajax Sarkkiranta T09 - ToJK 09

137.Klo17.00  Huuhkaja 1        OTP 09 - Ajax Sarkkiranta T09

138.Klo17.00  Castren 2           ToJK 09 – OLS Belgia 09

 

Su11.10

139.Klo09.00  Talvikkipuisto 2   OLS Belgia 09 - Ajax Sarkkiranta T09

140.Klo10.00  Huuhkaja 1         ToJK 09 - OTP 09

 

 

Lohko D

FC Ylivieska 09

Ajax Sarkkiranta 09 sininen

OLS Kreikka 09 Olympiakos

ONS T09 punainen

 

La10.10

141.Klo11.00  Castren 2              OLS Kreikka 09 Olympiakos - Ajax Sarkkiranta 09 sininen

142.Klo13.00  Talvikkipuisto 2     ONS T09 punainen - FC Ylivieska 09

143.Klo17.00  Huuhkaja 2           Ajax Sarkkiranta 09 sininen -ONS T09 punainen

144.Klo17.00  Castren 1              FC Ylivieska 09 - OLS Kreikka 09 Olympiakos

 

Su11.10

145.Klo09.00  Talvikkipuisto 1    ONS T09 punainen - OLS Kreikka 09 Olympiakos

146.Klo10.00  Huuhkaja 2           FC Ylivieska 09 - Ajax Sarkkiranta 09 sininen

 

Sijat 1-4

147.Klo11.00  Heinäpää 2            A1 – B1    välierä

148.Klo12.00  Heinäpää 2            C1 – D1    välierä

149.Klo15.00  Castren 2               sijat 3-4   (A1/B1 – C1/D1 hävinneet)

150.Klo15.00  Castren 1               sijat 1-2   (A1/B1 – C1/D1 voittaneet)

 

Sijat 5-8

151.Klo11.00  Huuhkaja 2            A2 – B2    välierä

152.Klo12.00  Huuhkaja 2            C2 – D2    välierä

153.Klo15.00  Huuhkaja 1            sijat 5-6   (A2/B2 – C2/D2 voittaneet)

154.Klo15.00  Huuhkaja 2            sijat 7-8   (A2/B2 – C2/D2 hävinneet)

 

 

Sijat 9-12

155.Klo13.00  Heinäpää 1               A3 – B3        välierä

156.Klo13.00  Heinäpää 2               C3 – D3        välierä

157.Klo16.00  Hovisuo 1               sijat   9-10   (A3/B3 – C3/D3 voittaneet)

158.Klo16.00  Hovisuo 2               sijat 11-12    (A3/B3 – C3/D3 hävinneet)

 

Sijat 13-14

159.Klo15.00  Hovisuo 2               C4 – D4         sijat 13-14

 

 

Sarja 10   peliaika 2x20min

OTP 10 punainen

Ajax Sarkkiranta 10 sininen

OTP 10 valkoinen

ONS T10

OLS Tanska 10

FC Ylivieska 10

OsPa 10

ONS T09 valkoinen

LaFK 10

OLS Kreikka P11 AEK

 

Lohko A

OTP 10 punainen

OLS Tanska 10

ONS T09

LaFK 10

OsPa 10

 

La10.10

160.Klo12.00  Castren 1                 OTP 10 punainen - OLS Tanska 10

161.Klo12.00  Castren 2                 ONS T09 - LaFK 10

162.Klo15.00  Castren 2                 OsPa 10 - OTP 10 punainen

163.Klo15.00  Talvikkipuisto 1        OLS Tanska 10 - ONS T09

164.Klo18.00  Castren 1                 LaFK 10 - OsPa 10

 

Su11.10

165.Klo10.00  Castren 1                OTP 10 punainen - ONS T09

166.Klo10.00  Castren 2                OLS Tanska 10 - OsPa 10

167.Klo12.00  Talvikkipuisto 1       LaFK 10 – OTP 10 punainen

168.Klo12.00  Talvikkipuisto 2       ONS T09 - OsPa 10

169.Klo15.00  Talvikkipuisto          OLS Tanska 10 - LaFK 10

 

Lohko B

OTP 10 valkoinen

OLS Kreikka P11 AEK

ONS T10

Ajax Sarkkiranta 10 sininen

FC Ylivieska 10

 

La10.10

170.Klo12.00  Talvikkipuisto 1         OTP 10 valkoinen - OLS Kreikka P11 AEK

171.Klo12.00  Talvikkipuisto 2         ONS T10 - Ajax Sarkkiranta 10 sininen

172.Klo15.00  Castren 1                  FC Ylivieska 10 – OTP 10 valkoinen

173.Klo15.00  Talvikkipuisto 2         OLS Kreikka P11 AEK - ONS T10

174.Klo18.00  Castren 2                  Ajax Sarkkiranta 10 sininen - FC Ylivieska 10

 

Su11.10

175.Klo11.00  Castren 1                 OTP 10 valkoinen - ONS T10

176.Klo11.00  Castren 2                 OLS Kreikka P11 AEK - FC Ylivieska 10

177.Klo13.00  Talvikkipuisto 1        Ajax Sarkkiranta 10 sininen - OTP 10 valkoinen

178.Klo13.00  Talvikkipuisto 2        ONS T10 - FC Ylivieska 10

179.Klo15.00  Talvikkipuisto 2        OLS Kreikka P11 AEK - Ajax Sarkkiranta 10 sininen

 

 

Su 11.10

180.Klo17.00  Hovisuo           A5-B5  sijat 9-10

181.Klo17.00  Hovisuo           A4-B4   sijat 7-8

182.Klo17.00  Huuhkaja 1      A3-B3   sijat 5-6

183.Klo18.00  Castren 2        A2-B2    sijat 3-4

184.Klo18.00  Castren 1        A1-B1    sijat 1-2