Ilmoittautuneet joukkueet VI OBC 2020

3.10.2020  ja 10-11.10.2020

Jos epäselvyyksiä ilmoittautuneissa niin laita viesti 040-5965956

Päivitetty 18.9.2020

 

10.-11.10

Sarja 03-04 

1.Tervarit-j  B3

2.OsPa 03-04

3.HauPa 03-04

4.KuPS  03-04  musta

5.KemPa 04-05

6.KuPS 03-04  keltainen

7.Tervarit-j B4

8.RoPS  B2

 

Sarja 05

1.PonPa 05

2.HauPa 05

3.OLS 05 keltainen

4.FC Ylivieska 05

5.FC-92 YJ

6.Tervarit Ajax 05 yj2

7.FF Jaro 05

 

Sarja 06

1.HauPa 06

2.FF Jaro 06 1

3.Tervarit-j musta1  06

4.KePS 06

5.FF Jaro 06 2

6.Tervarit-j musta2 06

7.LiKi Pallokarhut  06

8.OLS 06 itä

9.PonPa 06

10.OsPa 06

11.FC Ylivieska 06

12.Ajax Sarkkiranta 06

13.OLS 06 pohjoinen

14.FC Santa Claus  06

 

Sarja 07 Kilpa:

1.Tervarit-j 07 musta 1

2.JJK 1 07

3.KajHa 07 keltainen

4.OLS edustus 07

5.Ajax Sarkkiranta 08 yj

6.OLS 08

Sarja 07 Haaste:

1.Ajax Sarkkiranta 07 haaste

2.Tervarit-j 07 musta 2

3.OTP 07

4.PK-37 07

5.JJK 2 07

6.OuHu 07

7.KajHa  07 keltainen

8.OLS 07 Pohjoinen

9.KuPS C14 keltainen

10.LaFK 07

11.KajHa 07 musta

12.FC Folk / HK 07 yj

13.FF Jaro 07

14.ONS T07

 

Sarja 08

1.OLS 08 Saksa sininen

2.OLS 08 Saksa keltainen

3.PK-37 08

4.LiKi Pallokarhut 08  punainen

5.OLS 08 itä

6.OsPa 08

7.HauPa 08 keltainen

8.Ajax Sarkkiranta  09 valkoinen

9.Tervarit-j 08 musta

10.Ajax Sarkkiranta 08 sininen

11.HauPa T07  keltainen

12.HauPa T07  vihreä

13.Ajax Sarkkiranta  T08

 

Sarja 09

1.OsPa 09

2.KemPa 09

3.ONS T08  valkoinen

4.OLS Kreikka 09 AEK

5.OLS Kreikka 09 Olympiakos

6.OuHu 09

7.OLS Portugali 09

8.ToJK 09

9.ONS T09 punainen

10.FC Ylivieska 09

11.OLS Belgia 09

12.Ajax Sarkkiranta  09 sininen

13.OTP  09

14.Ajax Sarkkiranta  T09

 

Sarja 10

1.OTP 10 punainen

2.Ajax Sarkkiranta 10 sininen

3.OTP 10 valkoinen

4.ONS T10

5.OLS Tanska 10

6.FC Ylivieska 10

7.OsPa 10

8.ONS T09 valkoinen

9.LaFK 10

10.OLS Kreikka P11 AEK

 

 

3.10.2020

 Sarja 11-12  ep:

1.Limingan Pallokarhut P11 ep

2.HauPa P11 keltainen

3.OLS Kreikka P11 Olympiakos

4.Tervarit-j P11 musta

5.Tervarit-j P11 punainen

6.FC Raahe P11 punainen

7.FC Raahe P11 valkoinen

8.Ajax Sarkkiranta Grönlanti 11

9.FC Raahe P12 Liverpool

10.OLS P12 Espanja

11.OLS P12 Kreikka AEK

12.FC Raahe P12 ManU

 

Sarja 11-12 vp:

1.Limingan Pallokerhut  P11 vp

2.FC Ylivieska  P11 musta

3.FC Ylivieska  P11 keltainen

4.HauPa P11 valkoinen

5.OLS Kreikka P11 Panathinaikos

6.Ajax Sarkkiranta P10 vp  musta

7.Tervarit-j P11 punamusta

8.Tervarit-j P11 valkoinen

9.OLS Tanska P11 Bröndby

10.OLS Tanska P11 Kööpenhamina

11.FC Raahe  P12 Arsenal

12.ToJK P11-12

13.OLS P12 Kreikka Olympiakos

14.OTP P12 punainen

 

Sarja 13-14

1.OLS Portugali P13

2.HauPa P14 keltainen

3.HauPa  P14 vihreä

4.ToJK P13-14

5.FC Raahe P13 

6.OHF  T12-13