OTTELUOHJELMA

 

OBC20 3.10.2020 Klo 10.00 - 18.30

Kenttä: Castren urheilupuisto
Peliaika: 1x25min

Otteluohjelma

1.Klo10.00 Limingan Pallokerhut P11 vp - OLS Kreikka P11 Panathinaikos K1 LohkoE
2.Klo10.00 Tervarit-j P11 punamusta - OLS Tanska P11 Bröndby K2 LohkoF
3.Klo10.00 Ajax Sarkkiranta P10 vp musta - OLS Tanska P11 Kööpenhamina K3 LohkoG
4.Klo10.00 Tervarit-j P11 valkoinen - OLS P12 Kreikka Olympiakos K4 LohkoH

5.Klo10.30 OLS Kreikka P11 Panathinaikos - FC Ylivieska P11 keltainen K1 LohkoE
6.Klo10.30 OLS Tanska P11 Bröndby - FC Ylivieska P11 musta K2 LohkoF
7.Klo10.30 OLS Tanska P11 Kööpenhamina - HauPa P11 valkoinen K3 LohkoG
8.Klo10.30 FC Raahe P12 Arsenal - OTP P12 punainen K4 LohkoH

9.Klo11.00 FC Ylivieska P11 keltainen - Limingan Pallokarhut P11 vp K1 LohkoE
10.Klo11.00 FC Ylivieska P11 musta - Tervarit-j P11 punamusta K2 LohkoF
11.Klo11.00 HauPa P11 valkoinen - Ajax Sarkkiranta P10 vp musta K3 LohkoG
12.Klo11.00 ToJK p11-12 - Tervarit-j P11 valkoinen K4 LohkoH

13.Klo11.30 OHF T12-13 - FC Raahe P13 K1 LohkoJ
14.Klo11.30 OLS Portugali P13 - HauPa P14 vihreä K2 LohkoK
15.Klo11.30 OTP P12 punainen - ToJK P11-12 K3 LohkoH
16.Klo11.30 OLS P12 Kreikka Olympiakos - FC Raahe P12 Arsenal K4 LohkoH

17.Klo12.00 FC Raahe P13 - HauPa P14 keltainen K1 LohkoJ
18.Klo12.00 HauPa P14 vihreä - ToJK P13-14 K2 LohkoK
19.Klo12.00 Limingan Pallokarhut P11 ep - FC Raahe P11 punainen K3 LohkoA
20.Klo12.00 HauPa P11 keltainen - OLS Kreikka P11 Olympiakos K4 LohkoB

21.Klo12.30 HauPa P14 keltainen - OHF T12-13 K1 LohkoJ
22.Klo12.30 ToJK P13-14 - OLS Portugali P13 K2 LohkoK
23.Klo12.30 Ajax Sarkkiranta Grönlanti P11 – HauPa P11 keltainen K3 LohkoB
24.Klo12.30 Tervarit-j P11 punainen - OLS P12 Espanja K4 LohkoC

25.Klo13.00 FC Raahe P11 punainen - Tervarit-j P11 musta K1 LohkoA
26.Klo13.00 OLS Kreikka P11 Olympiakos - FC Raahe P11 valkoinen K2 LohkoB
27.Klo13.00 FC Raahe P12 Liverpool - OLS P12 Espanja K3 LohkoC
28.Klo13.00 OLS P12 Kreikka AEK - FC Raahe P12 ManU K4 LohkoC

29.Klo13.30 Tervarit-j P11 musta - Limingan Pallokarhut P11 ep K1 LohkoA
30.Klo13.30 FC Raahe P11 valkoinen - HauPa P11 keltainen K2 LohkoB
31.Klo13.30 OLS P11 Kreikka Olympiakos - Ajax Sarkkiranta Grönlanti P11 K3 LohkoB
32.Klo13.30 FC Raahe P12 ManU - Tervarit-j P11 punainen K4 LohkoC

33.Klo14.00 FC Raahe P12 Liverpool - OLS P12 Kreikka AEK K1 LohkoC

34.Klo14.30 OLS Tanska P11 Kööpenhamina - Limingan Pallokarhut P11 vp K1 LohkoGE
35.Klo14.30 FC Ylivieska P11 musta - OLS Kreikka P11 Panathinaikos K2 LohkoFE
36.Klo14.30 FC Ylivieska P11 keltainen - Ajax Sarkkiranta P10 vp musta K3 LohkoEG
37.Klo14.30 Tervarit-j P11 valkoinen - FC Raahe P12 Arsenal K4 LohkoH

38.Klo15.00 Tervarit-j P11 punamusta - OLS Tanska P11 Kööpenhamina K1 LohkoFG
39.Klo15.00 OLS Kreikka P11 Panathinaikos - HauPa P11 valkoinen K2 LohkoEG
40.Klo15.00 Ajax Sarkkiranta P10 vp musta - OLS Tanska P11 Bröndby K3 LohkoGF
41.Klo15.00 OLS P12 Kreikka Olympiakos - OTP P12 punainen K4 LohkoH

42.Klo15.30 Limingan Pallokarhut P11 vp - Tervarit-j P11 punamusta K1 LohkoEF
43.Klo15.30 HauPa P11 valkoinen - FC Ylivieska P11 musta K2 LohkoGF
44.Klo15.30 OLS Tanska P11 Bröndby - FC Ylivieska P11 keltainen K3 LohkoFE
45.Klo15.30 ToJK P11-12 - FC Raahe P12 Arsenal K4 LohkoH

46.Klo16.00 OLS Portugali P13 – HauPa P14 keltainen K1 LohkoKJ
47.Klo16.00 FC Raahe P13 – ToJK P13-14 K2 LohkoJK
48.Klo16.00 OTP P12 punainen - Tervarit-j P11 valkoinen K3 LohkoH
49.Klo16.00 ToJK P11-12 - OLS P12 Kreikka Olympiakos K4 LohkoH

50.Klo16.30 OHF T12-13 - OLS Portugali P13 K1 LohkoJK
51.Klo16.30 HauPa 14 vihreä – FC Raahe P13 K2 LohkoKJ
52.Klo16.30 HauPa P11 keltainen - FC Raahe P11 punainen K3 LohkoBA
53.Klo16.30 Tervarit-j P11 punainen - OLS P12 Kreikka AEK K4

54.Klo17.00 ToJK P13-14 - HauPa P14 keltainen K1 LohkoKJ
55.Klo17.00 HauPa 14 vihreä – OHF T12-13 K2 LohkoKJ
56.Klo17.00 FC Raahe P12 Liverpool – FC Raahe P12 ManU K3 LohkoC
57.Klo17.00 FC Raahe P11 punainen - OLS Kreikka P11 Olympiakos K4 LohkoAB

58.Klo17.30 OLS P12 Espanja - FC Raahe P12 ManU K1 LohkoC
59.Klo17.30 Tervarit-j P11 punainen - FC Raahe P12 Liverpool K2 LohkoC
60.Klo17.30 Limingan Pallokarhut P11 ep – Ajax Sarkkiranta Grönlanti P11 K3
61.Klo17.30 Tervarit-j P11 musta - FC Raahe P11 valkoinen K4 LohkoAB

62.Klo18.00 Tervarit-j P11 musta - Ajax Sarkkiranta Grönlanti P11 K1 LohkoAB
63.Klo18.00 OLS P12 Kreikka AEK - OLS P12 Espanja K2 LohkoC
64.Klo18.00 FC Raahe P11 valkoinen - Limingan Pallokarhut P11 ep K3 LohkoBA

3.10.2020
Sarja P11-12 ep:
1.Limingan Pallokarhut P11 ep
2.HauPa P11 keltainen
3.OLS Kreikka P11 Olympiakos
4.Tervarit-j P11 musta
5.Tervarit-j P11 punainen
6.FC Raahe P11 punainen
7.FC Raahe P11 valkoinen
8.Ajax Sarkkiranta Grönlanti P11
9.FC Raahe P12 Liverpool
10.OLS P12 Espanja
11.OLS P12 Kreikka AEK
12.FC Raahe P12 ManU

ENEMMÄN PELANNEET P11-12

Lohko A
1. Limingan Pallokarhut P11 ep
2. FC Raahe P11 punainen
3. Tervarit-j P11 musta

Lohko B
1. HauPa P11 keltainen
2. FC Raahe P11 valkoinen
3. OLS Kreikka P11 Olympiakos
4. Ajax Sarkkiranta Grönlanti P11

Lohko C
1. FC Raahe P12 Liverpool
2. OLS P12 Espanja
3. Tervarit-j P11 punainen
4. FC Raahe P12 ManU
5. OLS P12 Kreikka AEK

Sarja 11-12 vp:
1.Limingan Pallokerhut P11 vp
2.FC Ylivieska P11 musta
3.FC Ylivieska P11 keltainen
4.HauPa P11 valkoinen
5.OLS Kreikka P11 Panathinaikos
6.Ajax Sarkkiranta P10 vp musta
7.Tervarit-j P11 punamusta
8.Tervarit-j P11 valkoinen
9.OLS Tanska P11 Bröndby
10.OLS Tanska P11 Kööpenhamina
11.FC Raahe P12 Arsenal
12.ToJK P11-12
13.OLS P12 Kreikka Olympiakos

14.OTP P12 punainen

VÄHEMMÄN PELANNEET P11-12

Lohko E
1. Limingan Pallokarhut P11 vp
2. OLS Kreikka P11 Panathinaikos
3. FC Ylivieska P11 keltainen

Lohko F
1. OLS Tanska P11 Bröndby
2. Tervarit-j P11 punamusta
3. FC Ylivieska P11 musta

Lohko G
1. HauPa P11 valkoinen
2. OLS Tanska P11 Kööpenhamina
3. Ajax Sarkkiranta P10 vp musta

Lohko H
1. Tervarit-j P11 valkoinen
2. OLS P12 Kreikka Olympiakos
3. FC Raahe P12 Arsenal
4. OTP P12 punainen
5. ToJK P11-12

Sarja P13-14
1.OLS Portugali P13
2.HauPa P14 keltainen
3.HauPa P14 vihreä
4.ToJK P13-14
5.FC Raahe P13
6.OHF T12-13

Lohko J
1. OHF T12-13
2. FC Raahe P13
3. HauPa P14 keltainen

Lohko K
1. ToJK P13-14
2. OLS Portugali P13
3. HauPa P14 vihreä