IV Oulu Boys Cup  21.-22.4  2018 


Ilmoittautuneet    26.3.2018  mennessä!


P04 kutsu  - P05 kutsu

OLS 04 

KuPS 04

HauPa 05

OLS 05 

Tervarit musta 05

Sepsi-78  05

 

P04 kilpa - haaste

Raahe 04

OTP 04

HauPa 04

Tervarit pun 04

LaFK 04-05

Ura-LoVe YJ 04

             

P05 kilpa(taso1)

Lohko A   OLS 05,   KajHa 05,  FC SCJ  05,   LPS 05

Lohko B   HauPa valk 05, OTP 06, RoPS 05,  Huima 05

Lohko C     PonPa 05, FC Raahe 05, TP-47 05,  WJS 05

 

P05 haaste(taso2)   

Lohko A    Tervarit pun  05,  Ajax Sarkkiranta 05,  FC Raahe 05,  PK-37  05,  OLS 05 itä

Lohko B     OTP 05,  OsPa  05,  HauPa musta 05,  FC Ylivieska 05,   OLS 05 pohjoinen

             

P06 kilpa(taso1)

Lohko A   Ajax  Sarkkiranta  valkoinen 06, OLS 07, PonPa 06, Tervarit musta1 07,  FC Ylivieska 06

Lohko B   OLS 1 06, Ajax  Sarkkiranta sininen  06, HauPa 06, FC SCJ  Pun 06

Lohko C   OLS 2 06, OsPa  sininen  06, Tervarit musta 06, KajHa 06

 

P06 haaste(taso2)

Lohko A  Tervarit punainen 06, Ajax 06, Limingan Pallokarhut 06, FC SCJ   06  valk,  PK-37 sin 06

Lohko B   Tervarit punamusta 06, OsPa valkoinen  06, HauPa 06, FC Kurenpojat 06, PK-37 valk 06

 

P07 kilpa(taso1)

Lohko A         OLS 07 sininen,   Ajax  valkoinen  07, PK-37 valkoinen  07, Limingan Pallokarhut  07

Lohko B        OLS 07 keltainen,  Tervarit musta2 07, RoPS  sininen  07,  SuPS musta 07

Lohko C        OTP 07,    PonPa 07 musta,   TP-47 07 kilpa ,  VPS 07

 

P07 haaste(taso2)

Lohko A         HauPa vihreä  07, OHF 07,  OLS/Ruotsi  07, RoPS  valkoinen  07

Lohko B          HauPa musta  07, ONS punainen 07,   PonPa Turkoosi  07, PK-37 sininen  07

Lohko C          Ajax sininen  07,  ONS musta 07,  Tervarit 07 punainen,   SuPS keltainen  07      

 

P08 kilpa(taso1) 

Lohko A     Ajax 1 08, OLS edustus keltainen, HauPa 08, RoPS valkoinen  08

Lohko B      Ajax 2 08, OLS edustus sininen, Limingan Pallokarhut  08, RoPS sininen 08

 

P08 haaste(taso2)

Lohko A      OLS 08 Saksa, OsPa  08, RoPS 07, PK-37 08

Lohko B       OLS edustus keltasininen,   Ajax 3 08,   RoPS musta 08, OHF07 tyttö

Lohko C      Tervarit 08, HauPa 08, TP-47 08 valkoinen,  Limingan Pallokarhut 08

P09

enemmän  KemPa 09,  OTP 09, FC SCJ 09, FC SCJ 09,TP-47 09, PK-37 09 sinivalkoinen, OLS  Kreikka 1  AEK 09

vähemmän pelanneet  SuPS 09,  PK-37 sin 09,  PK-37 valk 09, OLS Kreikka 2 09,

            

P10

enemmän  Limingan Pallokarhut 10, SuPS Team 10-11, OTP 10,  FC SCJ 10 pun ,  FC SCJ 10 valk ,

 vähemmän pelanneet   LaFK 10, OTP 10,

 

P11

enemmän  HauPa 1,OLS Ruotsi 11

vähemmän pelanneet  HauPa 2, HauPa 3, OTP 11